Toplam Ziyaretci
00218333

Microsoft Orjinal Yazılım

Kuruluşunuzun Windows yazılım lisanslarınızı anlamak zor olabilir. Windows lisanslama hataları olağandır, ancak Microsoft ve iş ortaklarımız size yardımcı olmaya hazırdır. Kuruluşunuzun herhangi bir lisans hatasından dolayı mağdur olması durumunda, size bu hatayı düzeltmenin kolay yollarını sunuyoruz.

Doğru şekilde lisanslanmış Windows yazılımı kullanıp kullanmadığınızdan emin değilseniz, aşağıdaki bazı yaygın lisans konularının listesine bakın.

Neden orijinal Windows?

Orijinal Windows Microsoft tarafından yayınlanır ve kuruluşunuzun rekabetçiliğini ve saygınlığını devam ettirmesine yardımcı olur. Tüm Microsoft yazılımlarınız orijinalse ve uygun lisansa sahipse, şirketiniz şunlara sahiptir:

  • Sahte yazılımlarla ilişkilendirilebilecek virüs, casus yazılım ve diğer kötü amaçlı yazılımlar gibi risklerden korunma. Orijinal Windows önemli kurumsal bilgilerinizin emin ellerde olduğunu bilerek huzurlu olmanızı sağlar.

  • Güvenilirlik sayesinde sistem hataları ve güvenlik ihlallerinin neden olduğu kapalı kalma süreleri azalır. Yalnızca orijinal Windows Microsoft tarafından desteklenir ve tüm güncelleştirme ve isteğe bağlı yüklemelere erişim sağlar.

  • Daha hızlı performans şirketinize avantaj sağlar. Orijinal Windows ile işletmenizin işlerini tamamlamanız için gereken değerli zamanınızdan tasarruf eder ve istenmeyen lisansın yol açtığı kesilmeler nedeniyle endişe duymazsınız.

  • Şirketinizin Microsoft Yazılım Lisans Koşullarına tamamen uygun olması ve çalışanları, ortakları ve müşterileri tarafından saygıdeğer bir iş ortağı olarak görülmesine duyulan güven.

 

Yaşarlar Bilişim © 2021
Altyapı: Yasarlar Bilisim__Google__Ankara Oto Sanayi Sitesi