SEO

Web tasarımı yaptığımız tüm sitelerimizde özel SEO ve META çalışmaları yapılarak teslim edilmektedir. Web sayfanızın Google ilk sayfalarda listelenmesi için Google optimizasyon tam uyumlu SEO çalışması yapmaktayız. İşiniz ile ilgili arama motorlarında aranabilecek tüm kelimeler uzman kadromuz ile belirlenip web sitenize entegrasyon yapılmaktadır. Bu sayede web sayfanız arama motorlarında ön sıralarda olacaktır.


Web siteniz için yaptığımız SEO çalışması ile başarıya 12'den vurun ! Sizi tanımayan, firmanızı bilmeyen müşterilere ulaşmak için internet sayfası önemlidir. Yaptığınız işleri, ürünleri, parçalarınızı yada işçiliğinizi göstermek için web sayfanıza eklediğiniz yazılar resimler Google arama sayfalarında ön planda çıkarsa sizi daha çok tanırlar. Web sitenizi Google arama sayfasında birinci çıkartmak için gerekli şeylerin başında SEO çalışması gelmektedir. Peki bu SEO çalışması nedir, nasıl yapılır, faydası nedir soruları aklınıza takılmıştır. Algoritmalar her zaman değişse de düzenli eğitimler alan personellerimiz web sayfanız için neler yapılacağını ilk önce çıkarıyor. Daha sonra neler yapılacağı nelerin yapılması gerekeni analiz ediyoruz. Analiz sonucuna göre yol haritası çizerek projeye başlıyoruz. Proje kapsamında web siteniz için özel olarak SEO çalışması yapılarak projenin başarılı olması için elimizden geleni yapıyoruz. 


Mühendislerimizin yıllardan beri özel olarak çalışma sonucunda icat ettiğimiz Yaşarlar Bilişim Vip SEO modülü ile kurduğumuz web sayfalarında otomatik SEO çalışması yapılmaktadır. Web sayfasına atılan yazı, kategori, ürün ve resimler özel olarak yapay zeka teknolojisi ile SEO çalışması otomatik yapılmaktadır. Firmamızda etkili çalışan arkadaşlarımız her zaman web sitesi SEO analizlerini kontrol ederek gerekli müdahaleler yapmaktadır. Kısacası SEO ile ilgili sormak istediğiniz, sayfanız için yaptırmak istediğiniz tüm SEO işlemlerinizi bize ulaşarak sorabilirsiniz.